top of page

O mně

O MNĚ

Jmenuji se Pavla a jsem rodinná fotografka. Zálibu ve focení jsem si našla v roce 2020, kdy jsem si udělala svůj první kurz fotografování a bylo to jasné- musím fotit! : D A jelikož jsem maminka, dnes už čtyřleté holčičky Ellinky, nejvíc mě láká právě focení rodin. Fotím ale samozřejmě i zamilované páry, šťastné těhulky a portréty. Na každém typu focení je prostě něco krásného.

Sama vím, že většinou jsou to právě maminky, kdo fotí děti, samotné nebo s tatínkem. Dělá mi radost, že já jim můžu udělat krásné fotky s celou jejich rodinou, na které se rády podívají třeba i za 30 let : )

Kromě samotného fotografování a editování mě ale baví i vše, co patří k malému podnikání. Stále vymýšlím, jak své služby vylepšit, aby pro vás ten zážitek z focení, od prvního kontaktu, až po naše rozloučení byl co nejhezčí, aby se vám u mně líbilo : )

Je pro mě důležité, aby vás i samotné focení bavilo a mimo krásných fotek jste si odnesly i příjemný zážitek. Vždy se snažím vyfotit jak pózované fotografie, jak já říkám „jednu pro babičky“, tak veselé momentky plné lásky a radosti.

Na své dceři vidím, jak čas letí a jak je krásné mít vzpomínky, na které se můžeme jednou za čas podívat a zavzpomínat si nebo si uvědomit, jak se ty naše malé lásky zase změnily.

Těším se na Vás!

Kontakt

Hradec Králové

728416652

  • Facebook
  • Instagram

Děkuji za zprávu!:)

Napište mi

[email protected]

Tel: 728416652

Děkuji!

bottom of page