top of page

Portfolio

Fotím  všechny krásné okamžiky vašich životů, ať už jste zamilovaný pár, čekáte či vítáte na světě nové miminko nebo jste už kompletní rodina🙂

Kde fotím? Louky, lesy, pole a rybníky jsou ten nejkrásnější ateliér. Pojďme focení spojit s procházkou – fotografie plné skutečného smíchu, emocí a pohybu, totiž vznikají, když je pohodová atmosféra. Hlavně pro děti je focení v exteriéru mnohem příjemnější- můžou se proběhnout, zaujmout sbíráním kytiček nebo kamínků pro maminku a vznikají tak ty nejkrásnější opravdové úsměvy. Fotit v přírodě se dá celoročně, na jaře v kvetoucím sadu, v létě ve vysoké trávě u zapadajícího sluníčka, na podzim ve fialových vřesech či spadaném listí, v zimě na sněhu.

 

A pokud počasí focení v přírodě nepřeje nebo pokud plánujete focení s novorozeňátkem, fotím i v lifestylovém ateliéru v Hradci Králové nebo u vás doma.

Koukněte na fotky, ať máte představu do čeho se mnou půjdete :)

Rodinné_focení_Hradec_Králové_fotografka_Pavla-85.jpg

Focení dětí s rodinami je pro mě asi nejoblíbenější záležitost. Práce s dětmi mě baví a i s těmi nejstydlivějšími nebo naopak nejakčnějšími dětmi se vždy podaří udělat krásné záběry. Když si vy, rodiče, budete focení se svými dětmi užívat, hrát si s nimi, povídat si, pomazlíte je (I když jsou to třeba dneska malí vzteklouni :D), tak máme krásné fotografie do alba v kapse :)

Pojďme spolu vytvořit vzpomínky na tohle krásné období, kdy je miminko ještě v břísku :) 

Na focení doporučuji 7.-8. měsíc, když máte ještě energii, ale samozřejmě je to individuální, některé maminky jsou čipery ještě v den porodu :D

Těhotenské_focení_fotografka_Hradec Králové-23.jpg
Párové_focení_fotografka_Hradec Králové-14.jpg

Focení párů

Jen vy dva , vaše láska a foťák :)

Focení v ateliéru

Chcete se nechat vyfotit, ale nechce se vám ven na mráz? Nebo prostě preferujete focení v interiéru, ale u vás doma se fotit nechcete? Tak tohle by pro vás mohlo být to pravé :)

Focení v ateliéru je vhodné pro všechny typy focení- newborn, rodinné, těhotenské, párové nebo portrét.

Pro děti, které už chtějí běhat a ještě nevydrží moc dlouho na jednom místě doporučuji ale spíše focení v exteriéru- děti to bude víc bavit a na fotkách to bude znát :)

Rodinné_focení_v_ateliéru_fotografka_Hradec Králové-5.jpg
newborn-focení-u-vás-doma-Hradec-Králové-3.jpg

Focení u vás doma

Focení v pohodlí vašeho domova je ideální volba pro newborn/novorozenecké focení. Vhodné je ale i pro rodinné focení se staršími dětmi nebo třeba těhotenské focení.

Velkou výhodou tohoto typu lifestylového focení je, že se s malým miminkem nemusíte nikam vypravovat, vše máte po ruce, žádné obavy o čas, vše pěkně v klídku :)

Odměnou z tohoto focení vám budou autentické fotografie, které vás při prohlížení v budoucnosti opravdu přenesou do tohoto období vašeho života.

bottom of page